Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Tisdagen den 17 december 19:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anton Persson Team Clan BK Junior Pojkar
2. Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
3. Jesper Runbom Team Clan BK Junior Pojkar
4. Jimmy Nordvall BK Kåess Junior Pojkar
5. Jonathan Eriksson BK Granen Junior Pojkar
6. Max Andersson BK Tegnér Junior Pojkar
7. Mårten Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
8. Timmy Fredriksson BK Full House Junior Pojkar
9. Viktor Albihn BKF Falkenberg Junior Pojkar
10. Emelie Tiveljung BK Merci Junior Flickor
11. Felicia Bergvall BK Kaskad Junior Flickor
12. Ida Andersson BK Högland Junior Flickor
13. Linn Bergand BK Team Kungsbacka Junior Flickor
14. Linnéa Litchfield BS Hässle Junior Flickor
15. Linnea Rundgren Västerås SK BK Junior Flickor
16. Nathalie Madsen BK Skrufscha Junior Flickor
17. Sabina Asplund BK Högland Junior Flickor
18. Per-Erik Ahlström Team Värnamo BC Ungdom Pojkar
19. Annie Jonsson BK Högland Ungdom Flickor
20. Cajsa Wegner BK Femtionian Ungdom Flickor
21. Emma Kindstrand Örgryte IS BF Ungdom Flickor
22. Lisa Lindell BK Högland Ungdom Flickor
23. Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Ungdom Flickor
24.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
  Jonathan Eriksson BK Granen Junior Pojkar
2. Mårten Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
  Timmy Fredriksson BK Full House Junior Pojkar
3. Anton Persson Team Clan BK Junior Pojkar
  Max Andersson BK Tegnér Junior Pojkar
4. Ida Andersson BK Högland Junior Flickor
  Sabina Asplund BK Högland Junior Flickor
5. Linnea Rundgren Västerås SK BK Junior Flickor
  Nathalie Madsen BK Skrufscha Junior Flickor
6. Felicia Bergvall BK Kaskad Junior Flickor
  Linn Bergand BK Team Kungsbacka Junior Flickor
7. Annie Jonsson BK Högland Junior Flickor
  Linnéa Litchfield BS Hässle Junior Flickor
8. Jesper Runbom Team Clan BK Junior Pojkar
  Viktor Albihn BKF Falkenberg Junior Pojkar
9. Lisa Lindell BK Högland Junior Flickor
  Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Junior Flickor
 

Anmälda fyrmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anton Persson Team Clan BK Junior Pojkar
  Max Andersson BK Tegnér Junior Pojkar
  Mårten Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
  Timmy Fredriksson BK Full House Junior Pojkar
2. Ida Andersson BK Högland Junior Flickor
  Linnea Rundgren Västerås SK BK Junior Flickor
  Nathalie Madsen BK Skrufscha Junior Flickor
  Sabina Asplund BK Högland Junior Flickor
3. Annie Jonsson BK Högland Junior Flickor
  Felicia Bergvall BK Kaskad Junior Flickor
  Linn Bergand BK Team Kungsbacka Junior Flickor
  Linnéa Litchfield BS Hässle Junior Flickor
4. Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
  Jesper Runbom Team Clan BK Junior Pojkar
  Jonathan Eriksson BK Granen Junior Pojkar
  Viktor Albihn BKF Falkenberg Junior Pojkar