Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Junior- och Ungdoms SM 2014

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till Junior- och Ungdoms SM 2014:


Namn

Klubb

Klass

Start
Adam Hultgren BK Glam Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Adam Hultgren BK Glam Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
Albin Jivhem för. The Golden Bowlers Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Albin Sandberg Vimmerby BK Ungdom Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Alex Bystedt IFK Göteborg (n) Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Alexander Johansson Kulladals BS Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Alexander Johansson Kulladals BS Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Alexander Johansson Kulladals BS Junior Pojkar Round Robin pojkar Junior Spelsätt EU
Alexander Jönsson BK Femtionian Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Alexsander Flodin BK Joker Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Alfred Berggren Team Clan BK Ungdom Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Alice Johansson BK Domino Ungdom Flickor Lördagen den 21 december 10:00
Alice Johansson BK Domino Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Alida Molander Team X-Calibur BK Junior Flickor Söndagen den 29 december 10:00
Alida Molander Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Måndagen den 30 december 10:00
Alida Molander Team X-Calibur BK Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Alida Molander Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Round Robin flickor Ungdom Spelsätt EU
Amanda Engström BK Kaskad Junior Flickor Lördagen den 14 december 13:00
Amanda Engström BK Kaskad Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Amanda Gadd Spader Dam Ungdom Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Amanda Gadd Spader Dam Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Amanda Steén Team Alingsås BC Junior Flickor Söndagen den 29 december 10:00
Amanda Steén Team Alingsås BC Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Amanda Steén Team Alingsås BC Junior Flickor Round Robin flickor Junior Spelsätt EU
Anders Rogvall Jönköpings Kägelklubb Junior Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
André Kuntsi Tollarps BK Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Andreas Persson Bodekull BK Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Andreas Sylvesson Tollarps BK Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Anna Andersson Spader Dam Junior Flickor Lördagen den 28 december 14:00
Annie Jonsson BK Högland Ungdom Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Annie Thorell Spader Dam Junior Flickor Lördagen den 21 december 10:00
Annie Thorell Spader Dam Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Annie Thorell Spader Dam Junior Flickor Round Robin flickor Junior Spelsätt EU
Anton Ahlberg Tingsryd KK Junior Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Anton Ahlgren Team Clan BK Junior Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Anton Borg BK Femtionian Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Anton Faust Team Tranås BC Junior Pojkar Söndagen den 8 december 12:00
Anton Gehlin AIK Junior Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Anton Kvarnström Team Mariestad BK Junior Pojkar Måndagen den 30 december 14:00
Anton Olsson-Norberg BK Nobel Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Anton Persson Höganäs BC Ungdom Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Anton Persson Team Clan BK Junior Pojkar Tisdagen den 17 december 19:00
Anton Persson Team Clan BK Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Anton Sandberg BK Loet Ungdom Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Axel Engblom Team Pergamon BC Junior Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar Tisdagen den 17 december 19:00
Cajsa Wegner BK Femtionian Ungdom Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Cajsa Wegner BK Femtionian Junior Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Cajsa Wegner BK Femtionian Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Cajsa Wegner BK Femtionian Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Cajsa Wegner BK Femtionian Junior Flickor Round Robin flickor Junior Spelsätt EU
Cajsa Wegner BK Femtionian Ungdom Flickor Round Robin flickor Ungdom Spelsätt EU
Carl Eklund IKW/Köping BK Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 10:00
Christina Kiiskinen BK Kaskad Junior Flickor Lördagen den 14 december 13:00
Christoffer Eriksson Zorrow Club Junior Pojkar Söndagen den 15 december 14:00
Clara Andersson Tollarps BK Ungdom Flickor Lördagen den 28 december 10:00
Daniel Kempe Zorrow Club Ungdom Pojkar Söndagen den 15 december 14:00
Daniel Nilsson BK Femtionian Junior Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Daniel Svahn BK Nobel Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Edwin Larsson BK Nobel Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Elin Andréasson Höganäs BC Junior Flickor Lördagen den 28 december 10:00
Ellen Ekholm Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Lördagen den 14 december 13:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Junior Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Emanuel Löfdahl för. The Golden Bowlers Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Emelie Hult Spader Dam Junior Flickor Lördagen den 28 december 14:00
Emelie Neidenmark B-K Eva Ungdom Flickor Söndagen den 29 december 10:00
Emelie Tiveljung BK Merci Junior Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Emelie Tiveljung BK Merci Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Emil Brunn Ramstedt BK Rättvik Ungdom Pojkar Måndagen den 30 december 10:00
Emil Dressel AIK Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Emil Holmberg Bodens BS Ungdom Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Emil Jansson BK Bågen Junior Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Emil Luusua Bodekull BK Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Emma Andersson Spader Dam Junior Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Emma Kindstrand Örgryte IS BF Ungdom Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Emma Kindstrand Örgryte IS BF Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Emma Kindstrand Örgryte IS BF Ungdom Flickor Round Robin flickor Ungdom Spelsätt EU
Eric Johansen Hebergs BS Ungdom Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Erik Hermansson IKW/Köping BK Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Evelina Danielsson Vimmerby BK Junior Flickor Lördagen den 21 december 10:00
Fabian Persson Hebergs BS Ungdom Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Fanny Lindahl BajenFans BF Junior Flickor Lördagen den 28 december 14:00
Fanny Lindahl BajenFans BF Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Fanny Westerdahl BK Animals Junior Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Felicia Bergvall BK Kaskad Junior Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Felicia Mäkinen BS Almen Junior Flickor Lördagen den 21 december 14:00
Felix Bergman Team Gamleby BC Ungdom Pojkar Måndagen den 30 december 14:00
Felix Cederlund Sundbybergs IK Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 10:00
Filip Lindbjer BK June Junior Pojkar Söndagen den 8 december 12:00
Filip Lindbjer BK June Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Filip Lundmark BKF Falkenberg Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Filip Poikela BK Stallis Junior Pojkar Lördagen den 21 december 10:00
Filip Thelander Sundbybergs IK Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 10:00
Filip Thelander Sundbybergs IK Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
Filip Thelander Sundbybergs IK Ungdom Pojkar Round Robin pojkar Ungdom Spelsätt EU
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Junior Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Junior Pojkar Round Robin pojkar Junior Spelsätt EU
Filippa Persson Spader Dam Junior Flickor Lördagen den 28 december 14:00
Fredric Lundgren Tollarps BK Ungdom Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Frida Eriksson Örgryte IS BF Junior Flickor Lördagen den 21 december 10:00
Frida Granath Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Frida Granath Team X-Calibur BK Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Frida Granath Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Round Robin flickor Ungdom Spelsätt EU
Frida Löhnert BK Cahoot Junior Flickor Lördagen den 21 december 14:00
Frida Nilsson Tollarps BK Ungdom Flickor Lördagen den 28 december 10:00
Gustav Gunnarsson BKF Falkenberg Ungdom Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Gustav Hansson Tollarps BK Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Gustav Nilsson Lunds BK Mamba Ungdom Pojkar Måndagen den 30 december 14:00
Gustav Åkerman Tollarps BK Ungdom Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Hampus Nilsson Örgryte IS BF Ungdom Pojkar Söndagen den 15 december 14:00
Hanna Engberg Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Lördagen den 14 december 13:00
Henrik Eriksson BK Rättvik Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Henrik Fredriksen-Ronnstam BK Allön Ungdom Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Henry Turunen för. The Golden Bowlers Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Herman Romeborn för. The Golden Bowlers Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Hugo Lindgren IKW/Köping BK Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 10:00
Hugo Lindgren IKW/Köping BK Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
Hugo Lindgren IKW/Köping BK Ungdom Pojkar Round Robin pojkar Ungdom Spelsätt EU
Ida Andersson BK Högland Junior Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Ida Andersson BK Högland Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Ida Andersson BK Högland Junior Flickor Round Robin flickor Junior Spelsätt EU
Isabelle Hultin Wåxnäs BC Junior Flickor Lördagen den 21 december 14:00
Isabelle Hultin Wåxnäs BC Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Isabelle Hultin Wåxnäs BC Junior Flickor Round Robin flickor Junior Spelsätt EU
Isabelle Nilsson BK Bågen Junior Flickor Lördagen den 21 december 14:00
Isak Malm Tollarps BK Ungdom Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Jakob Hogarth Tollarps BK Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Jakob Ringqvist IK Sleipner Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Jakob Ringqvist IK Sleipner Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
Jakob Ringqvist IK Sleipner Ungdom Pojkar Round Robin pojkar Ungdom Spelsätt EU
Janina Lindberg BK Merci Junior Flickor Måndagen den 30 december 10:00
Jemima Lindroos Tollarps BK Ungdom Flickor Lördagen den 28 december 10:00
Jenny Wegner BK Femtionian Junior Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Jens Mårtensson Persson Tollarps BK Ungdom Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Jesper Hansson Vilhelmina IK Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Jesper Jacobsen Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Jesper Larsen Team Pergamon BC Junior Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Jesper Larsen Team Pergamon BC Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Jesper Lundberg Team Pergamon BC Junior Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Jesper Runbom Team Clan BK Junior Pojkar Tisdagen den 17 december 19:00
Jesper Svensson Team Pergamon BC Junior Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Jesper Svensson Team Pergamon BC Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Jesper Svensson Team Pergamon BC Junior Pojkar Round Robin pojkar Junior Spelsätt EU
Jimmy Lundell BK Asterix (n) Junior Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Jimmy Nordvall BK Kåess Junior Pojkar Tisdagen den 17 december 19:00
Joachim Niederhaus IFK Göteborg (n) Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Joackim Andersson Team Gamleby BC Junior Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Joakim Bruhns IK Sterling Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Joakim Trossvik AIK Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 10:00
Joakim Trossvik AIK Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
Joakim Trossvik AIK Ungdom Pojkar Round Robin pojkar Ungdom Spelsätt EU
Joakim West Team Alingsås BC Junior Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Joakim West Team Alingsås BC Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Joakim West Team Alingsås BC Junior Pojkar Round Robin pojkar Junior Spelsätt EU
Joel Landegren BK Fryken Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Johan Andreasson BK Femtionian Junior Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Johan Bergqvist Nybro IF Junior Pojkar Måndagen den 30 december 14:00
Johan Igelström BK Nobel Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Johan Igelström BK Nobel Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
Johan Karlsson Zorrow Club Ungdom Pojkar Söndagen den 15 december 14:00
Johanna Nilsson Tollarps BK Ungdom Flickor Lördagen den 28 december 10:00
Johannes Fridlund Hebergs BS Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Johannes Svensson BKF Falkenberg Ungdom Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Johannes Svensson BKF Falkenberg Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
Johannes Svensson BKF Falkenberg Ungdom Pojkar Round Robin pojkar Ungdom Spelsätt EU
Jonathan Andersson BK Nobel Junior Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Jonathan Eriksson BK Granen Junior Pojkar Tisdagen den 17 december 19:00
Jonathan Eriksson BK Norden Junior Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Jonathan Hammarlund BK Atlantic Sharks Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Jonathan Kübek BK June Ungdom Pojkar Söndagen den 8 december 12:00
Jonathan Martinsson Team Clan BK Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Jonel Lindroos Tollarps BK Ungdom Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Josefine Linderoth Spader Dam Junior Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Josephine Gibrand Höganäs BC Ungdom Flickor Lördagen den 28 december 14:00
Julia Sporre BK Hallandia Ungdom Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Kajsa Eriksson Ytterby BK Ungdom Flickor Lördagen den 21 december 10:00
Katrin Jansson Spader Dam Junior Flickor Lördagen den 7 december 14:00
Kevin Karlsson BK Virveln Junior Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Kim Nordin BK Triss Junior Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Kristoffer Persson BK Femtionian Junior Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Lars Borg Tollarps BK Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Lina Hällgren BK Båken Junior Flickor Lördagen den 21 december 10:00
Linda Jönsson Team Suxxess BC Junior Flickor Lördagen den 7 december 14:00
Linn Bergand BK Team Kungsbacka Junior Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Linnéa Andersson BK Högland Ungdom Flickor Lördagen den 7 december 14:00
Linnea Fruerlund Höganäs BC Ungdom Flickor Lördagen den 28 december 14:00
Linnéa Litchfield BS Hässle Junior Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Linnéa Lundman BK Domino Junior Flickor Lördagen den 21 december 10:00
Linnea Rundgren Västerås SK BK Junior Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Lisa Björklund Team X-Calibur BK Junior Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Lisa Lindell BK Högland Ungdom Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Lisa Nordström-Green BK Tegnér Junior Flickor Söndagen den 29 december 14:00
Loke Molander Johansson Team Clan BK Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 10:00
Lucas Widnemark BK Norden Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Ludwig Ingerskog Bodens BS Junior Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Lukas Landin Andersson Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Madelene Gullberg BK Femtionian Junior Flickor Lördagen den 21 december 10:00
Madelene Gullberg BK Femtionian Ungdom Flickor Söndagen den 29 december 14:00
Madelene Gullberg BK Femtionian Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Madelene Gullberg BK Femtionian Ungdom Flickor Round Robin flickor Ungdom Spelsätt EU
Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Junior Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Maja Ortheden BK Hallandia Ungdom Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Malin Berg BK Rosen Ungdom Flickor Lördagen den 21 december 10:00
Malin Brodin Sundbybergs IK Junior Flickor Lördagen den 28 december 14:00
Malin Gref Sundbybergs IK Junior Flickor Lördagen den 28 december 14:00
Marcus Hagstedt IFK Göteborg (n) Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Marcus Hilmersson Team Baltzar BC Ungdom Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Marcus Tidbeck Stureby BK Junior Pojkar Måndagen den 30 december 14:00
Marcus Tidbeck Stureby BK Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Marcus Tidbeck Stureby BK Junior Pojkar Round Robin pojkar Junior Spelsätt EU
Markus Carlsson IFK Borås Junior Pojkar Lördagen den 21 december 10:00
Markus Jansson BK Jösse Junior Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Markus Jansson BK Jösse Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Markus Jansson BK Jösse Junior Pojkar Round Robin pojkar Junior Spelsätt EU
Markus Lenefjäll BK Kaskad Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Martin Forsell Team Mariestad BK Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Martin Forsell Team Mariestad BK Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Martin Lindal Hebergs BS Junior Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Martin Svedlund BK Bågen Junior Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Martin Weidenborn Hebergs BS Ungdom Pojkar Söndagen den 8 december 12:00
Martin Weidenborn Hebergs BS Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
Matheo Lidman Wåxnäs BC Ungdom Flickor Söndagen den 15 december 14:00
Matheo Lidman Wåxnäs BC Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Matheo Lidman Wåxnäs BC Ungdom Flickor Round Robin flickor Ungdom Spelsätt EU
Mathias Petersson Kulladals BS Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Mathilda Lotvonen BK Merci Ungdom Flickor Söndagen den 29 december 14:00
Mathilda Lotvonen BK Merci Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Mathilda Tidbeck Stureby BK Ungdom Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Matilda Hultgren AIK Junior Flickor Lördagen den 21 december 14:00
Matilda Hultgren AIK Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Matilda Hultgren AIK Junior Flickor Round Robin flickor Junior Spelsätt EU
Max Andersson BK Tegnér Junior Pojkar Tisdagen den 17 december 19:00
Moa Ekström BK Högland Ungdom Flickor Söndagen den 15 december 14:00
My Olsson BK Stjärnan Junior Flickor Söndagen den 29 december 14:00
Måns Håkansson BK Kronan Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Mårten Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar Tisdagen den 17 december 19:00
Nathalie Asklund AIK Junior Flickor Lördagen den 28 december 14:00
Nathalie Madsen BK Skrufscha Junior Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Niklas Bermlid Zorrow Club Junior Pojkar Söndagen den 15 december 14:00
Oliver Andersson Team Mariestad BK Ungdom Pojkar Måndagen den 30 december 14:00
Olivia Wallentin B-K Eva Ungdom Flickor Söndagen den 15 december 14:00
Olivia Wallentin B-K Eva Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Olivia Wallentin B-K Eva Ungdom Flickor Round Robin flickor Ungdom Spelsätt EU
Olle Nordänger Vimmerby BK Junior Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Oscar Svensson BKF Falkenberg Ungdom Pojkar Lördagen den 7 december 14:00
Oscar Svensson BKF Falkenberg Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
Paulina Jonsson BK Team Trollhättan Junior Flickor Söndagen den 15 december 14:00
Per-Erik Ahlström Team Värnamo BC Ungdom Pojkar Tisdagen den 17 december 19:00
Pontus Andersson Team Clan BK Junior Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Pontus Andersson Team Clan BK Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Pontus Andersson Team Clan BK Junior Pojkar Round Robin pojkar Junior Spelsätt EU
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Round Robin pojkar Ungdom Spelsätt EU
Pontus Jonsson Höganäs BC Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Pontus Martinsson Team Clan BK Junior Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
Pontus Martinsson Team Clan BK Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Pontus Persic Olofströms BS Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Rasmus Andersson IFK Borås Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Rasmus Mårtensson IS Göta Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Robert Lindberg BK Jösse Junior Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Robert Lindberg BK Jösse Ungdom Pojkar Måndagen den 30 december 10:00
Robert Lindberg BK Jösse Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
Robert Lindberg BK Jösse Ungdom Pojkar Round Robin pojkar Ungdom Spelsätt EU
Robin Borck IS Göta Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Robin Eriksson Tollarps BK Junior Pojkar Lördagen den 28 december 10:00
Robin Gibrand Höganäs BC Junior Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Robin Hultsten BK Kaskad Junior Pojkar Söndagen den 15 december 14:00
Robin Persson Bodekull BK Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Robin Skans Team Alingsås BC Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Sabina Asplund BK Högland Junior Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Samuel Mäkinen BK Bågen Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Samuel Östling Halmia BS Ungdom Pojkar Måndagen den 30 december 14:00
Sandra Granfeldt BK Hallandia Junior Flickor Lördagen den 14 december 13:00
Sandra Granfeldt BK Hallandia Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Sandra Granfeldt BK Hallandia Junior Flickor Round Robin flickor Junior Spelsätt EU
Sandra Gustafsson Höganäs BC Junior Flickor Lördagen den 21 december 10:00
Sandra Gustafsson Höganäs BC Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Sandra Jonasson BK Cahoot Junior Flickor Lördagen den 21 december 14:00
Sara Nyberg Uppsala BC 90 Junior Flickor Söndagen den 15 december 14:00
Sara Rosengren BK Cahoot Junior Flickor Lördagen den 14 december 13:00
Sebastian Graveleij Sundbybergs IK Junior Pojkar Lördagen den 21 december 10:00
Sebastian Johansson BK June Junior Pojkar Söndagen den 8 december 12:00
Sebastian Mårtensson Team Värnamo BC Ungdom Pojkar Måndagen den 30 december 10:00
Sebastian Skoglund Hammarby IF BF Ungdom Pojkar Lördagen den 21 december 10:00
Sebastian Stridh Höganäs BC Junior Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Simon Bjernhagen Mörlanda BS Junior Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Simon Nilsson BK Nobel Junior Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
Simon Nilsson BK Nobel Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Simon Nilsson BK Nobel Junior Pojkar Round Robin pojkar Junior Spelsätt EU
Simon Åkesson Lunds BK Mamba Junior Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
Sofia Myllymäki Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Sofia Myllymäki Team X-Calibur BK Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Sofia Nilsson Höganäs BC Junior Flickor Lördagen den 28 december 14:00
Sunny Östling Halmia BS Ungdom Flickor Måndagen den 30 december 14:00
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Junior Flickor Söndagen den 8 december 12:00
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Junior Spelsätt AM
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Junior Flickor Round Robin flickor Junior Spelsätt EU
Timmy Fredriksson BK Full House Junior Pojkar Tisdagen den 17 december 19:00
Timmy Fredriksson BK Full House Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Tobias Räisänen Team Pergamon BC Junior Pojkar Måndagen den 30 december 14:00
Tobias Weidenborn Hebergs BS Ungdom Pojkar Söndagen den 8 december 12:00
Tommy Lundh Team Baltzar BC Junior Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Viktor Albihn BKF Falkenberg Junior Pojkar Tisdagen den 17 december 19:00
Viktor Albihn BKF Falkenberg Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Junior Spelsätt AM
Viktor Danielsson IKW/Köping BK Junior Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Viktor Gullberg Örgryte IS BF Junior Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
Viktor Haglund BK Norden Junior Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Ungdom Flickor Tisdagen den 17 december 19:00
Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Junior Flickor Finalsteg 1 flickor Ungdom Spelsätt AM
Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Ungdom Flickor Round Robin flickor Ungdom Spelsätt EU
Wictor Siöland Einarsson BK Turbanen Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 14:00
William Erlandson BK Bågen Junior Pojkar Lördagen den 21 december 14:00
William Nilsson Höganäs BC Ungdom Pojkar Lördagen den 14 december 13:00
William Svensson BK Kaskad Junior Pojkar Lördagen den 28 december 14:00
William Svensson BK Kaskad Ungdom Pojkar Söndagen den 29 december 10:00
William Svensson BK Kaskad Junior Pojkar Finalsteg 1 pojkar Ungdom Spelsätt AM
William Svensson BK Kaskad Ungdom Pojkar Round Robin pojkar Ungdom Spelsätt EU
Wilma Karlsson Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Lördagen den 21 december 14:00